Sot është një ndër këngëtaret më të njohura, e gjeni dot se cila është kjo vogëlushe

Edhe pse është larguar disi nga muzika dhe projektet e reja, Jonida Maiqi vazhdon të mbetet një ndër këngëtaret më të njohura dhe aktive në vend.

 

Për disa kohë ajo u shfaq në ekran si moderatore, por së fundmi është në jurinë e “Kënga Magjike”.

 

Por a e njohët se vajza në fotot e mësipërme është Jonida Malqi. ME siguri jo pasi kanë kaluar 27 vite nga atëherë.

 

Këngtarja në këto foto është duke performuar në “Festivalin e 33-te Mbarekombetar” në vitin 1995 ku ka qenë 12 vjeç.

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...