‘Silva Gunbardhi humbi shumë lekë prej Mandit’, CEO i Acromax zbulon sekretet e bashkëpunimit ‘Të ka lali shpirt’

Aldor Nini, CEO i Acromax, i cili ka zbuluar së fundmi në emisionin ‘Glamour Zone’ emrat e artistëve që blejnë klikime, së fundmi ka folur për një nga debatet më të mëdha të show bizit shqiptar, ai mes Silva Gunbardhit, Dafi Dertit dhe Mandit të Nishtullës për këngën e kthyer në hit ‘Të ka lali shpirt’

 

I pyetur nga moderatorja Ester Bylyku, se përse nisin konfliktet më të shpeshta mes artistëve, Aldor tha:

 

‘Më tepër për pjesën e koncerteve. Si në rastin e Silvës dhe Mandit. Ata kanë humbur shumë lekë, vetëm sepse Mandi nuk pranonte të shkonte në koncert me ta.’

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME