Salsano Rrapi shfaq vajzat per here te pare në publik.Shiko se sa jane rritur. Foto

Salsano Rrapi dhe bashkëshortja e tij Erjona Kakeli edhe pse vetë janë dy emra shumë të njohur publik kanë zgjedhur që vajzat e tyre t’i mbajnë larg vëmendjes mediatike.

 

Ndonëse vajzat e aktorëve të njohur janë 7 dhe 6 vjeç portretet e vogëlusheve nuk i kishim parë asnjëherë…deri mbrëmjen e kaluar.

 

Menjëherë pasi përfundoi performancën në ‘Dancing With The Stars’, këtë të premte, Salsano tha se është shumë i emocionuar pasi në sallë janë bashkëshortja dhe dy vazjat e tij që po e ndjekin ‘live’.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...