Noizy dhe Enca me klikime të blera? CEO i Acromax zbulon si qëndron e vërteta

CEO i Acromax dhe Arkiva Shqip, Aldor Nini, ka berë shumë bujë në media pasi zbuloi emrat e artistëve që kanë klikimet e blera ku përmendi Ledri Vulën, Alban Ramosaj dhe Ardit Çunin.

 

Për herë të parë ai ka zbuluar për moderatoren Ester Bylyku në emisionin ‘Glamour Zone’ nëse Noizy ka klikime të blera, si dhe Enca, e cila dyshohet prej vitesh nga publiku se nuk ka klikime reale.

 

Aldor Nini u shpreh: Noizy ka klikime reale, Sinan Hoxha dhe Meda gjithashtu. Mund të përmend edhe Encën. Pavarësisht asaj që thuhet në publik, por Enca i ka klikimet reale.’

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...