Milaim Zeka: Nëse Amerika më thotë mos fli 3 ditë me gruan, unë nuk i futem në krevat për 3 muaj

I ftuar në RTV Ora, gazetari Milaim Zeka u shpreh se nëse i thotë Amerika të mos flejë me gruan, ai nuk do të flejë.

 

Ai tha se Amerika dhe BE-ja kanë investuar shumë në pavarësinë e Kosovës dhe në garantimin e sigurisë së vendit.

 

“Mua po më tha Amerika mos fli me gruan 3 ditë, unë 3 muaj nuk futem në krevatin e gruas. Këtë e bëj për sigurinë e fëmijëve të mi,

 

për sigurinë nacionale, për hir të asaj që garant të sigurisë tonë kemi vetëm Amerikën. Amerika dhe BE-ja kanë investuar shumë në pavarësinë e Kosovës”

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME