Më në fund e ndau mendjen/ Fejohet Redon Makashi, kjo është balerina që ia ka marrë zemrën

Kantautori Redon Makashi i ka dhënë fund beqarisë.

 

Në një foto të publikuar nga Intervista.al shihet se Makashi është krah balerinës e koreografes Rexhina Çuko. Balerina duke se mban në gisht një unazë qcë mund të nënkuptojë simbolin e fejesës mes tyre.

 

Sipas të njëjtit burim, lajmi i bukur është bërë publik nga miq të dyshes, pasi vetë çifti nuk kanë pranuar asgjë deri më tani.

Vetë Redoni është një person që kur vjen puna tek jeta private, tregohet njaft hermetik.

 

 

Çfarë ndodhi brenda? Policia e Kosovës zbarkon në shtëpinë e BBV

Policia e Kosovës ka hyrë sot në “Big Brother VIP Kosova”, pas raportimeve se në hapësirat e brendshme të shtëpisë po konsumohet duhani. Policia...

Nuk po kalon momente të mira, ja arsyeja pse Flori Mumajesi nuk dëgjon nga njëri vesh

Kompozitori dhe këngëtarii njohur Flori Mumajesi ka pohuar kohë më parë se me njërin nga veshët ka h umbur d ëgjimin ne masën 70%.   Këtë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...