”Kam 10 vite e lidhur”/ Ish-konkurrentja e ‘Për’puthen’ zbulon skandalin e madh

Një tjetër konkurrente e “Përputhen” del që qenka e lidhur dhe mesa duket është futur në program për famë ose eksperiencë dhe jo për të gjetur dashurinë.

 

 

Këtë e ka konfirmuar vetë Antonia Gjoka. Përmes një bisede virtuale më ndjekësit ajo u pyet sesi po i ecën lidhja, ku e pranoj që është në lidhje që 10 vite.

 

“Ne tani bëjmë 10 vjet bashkë ti thua lidhja, perfekt gjithsesi”, shkroi Antonia.

 

Receta e qofteve më të shijshme që keni ngrënë në jetë

Kjo është receta më e vjetër e përgatitjes së qofteve më të mira që keni ngrënë ndonjëherë. Duhen vetëm 20 minuta për t’i gatuar.   Përbërësit: 60...

Pasuritë e çmendura të gazetarëve tanë nga Bledi Mane: “7.5 mln euro ne banke, rroga e tij arrinë në 37 mijë euro, ka 11...

Elita e gazetarise shqiptare mbetet ra ca më me katare dhe ndryshe nga komuniteti hallexhi i qindra mijerave gazetareve te ndershem, kjo elite vazhdon...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...