HOROSKOPI për ditën e diel 13 nëntor 2022

DASHI

 

Ka diçka që ju shqetëson shumë në këto orë. Është më mirë të mos e humbni fundjavën me zemërim… Nëse nuk arrini të zgjidhni disa probleme, nuk do të ishte keq të kërkoni ndihmë nga disa miq… Mundohuni të kaloni më shumë kohë me personin që doni, ai do t’ju ndihmojë.

DEMI

 

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 13 nëntor 2022), një fundjavë pozitive ju pret nëse keni ndërmend të lidhni marrëveshje të mira. Ka diçka që duhet sqaruar: flisni qartë me partnerin tuaj, vendosni letrat në tryezë. Edhe nëse ndiheni më mirë, jeni të shqetësuar për punën.

BINJAKËT

 

Nëse doni të përfitoni sa më shumë nga kjo, duhet të përdorni imagjinatën tuaj. Bëni zgjedhje më spontane dhe mos u kushtoni nga ngjarjet negative që keni përjetuar. Jeni pak të stresuar dhe të shqetësuar. Duhet të shkëputeni dhe gjithçka do të jetë mirë.

GAFORRJA

 

Jeni njerëz shumë instinktivë. Fundjava mund t’ju japë një takim premtues ose ndonjë lajm të rëndësishëm. Ruani qetësinë, kafshoni gjuhën nëse keni nevojë. Yjet favorizojnë shenjën tuaj dhe jeni edhe shumë të dashuruar.

LUANI

 

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 13 nëntor 2022), është një fundjavë pozitive për gjëra praktike. Ka paqartësi në dashuri, jini më pajtues në shtëpi. Puna! Duhet t’i kushtoni vëmendje asaj që thoni dhe bëni. Shtyni takimet tuaja. Relaksohuni! .

VIRGJËRESHA

 

Ka ardhur koha të reflektoni për ndryshimet që duhen bërë. Mundohuni të relaksoheni gjatë mbrëmjes. Java e ardhshme do të jetë e vlefshme për takime ose teste (përfshirë provimet). Duhet të rishikoni një marrëdhënie me një person me karakter të tymosur. Sqarime në sy.

PESHORJA

 

Po përjetoni një fundjavë të favorshme për ndjenjat: më në fund do të arrini të sqaroni disa dyshime që kanë lindur kohët e fundit. Mbërrijnë edhe disa lajme pune. Mund të jeni të zhytur në mendime gjatë mbrëmjes. Dashuria rikthehet në plan të parë dhe ju keni grintë në punë, por nëse ka një person që ju shqetëson, është koha për të vendosur rekordin.

AKREPI

 

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 13 nëntor 2022), projektet e reja kërkojnë këmbëngulje dhe shumë përpjekje, por së shpejti do të japin kënaqësi të madhe. Gjeni një mënyrë për të hequr qafe ankthin. Mos ngrini në besimet tuaja.

SHIGJETARI

 

Do të jeni në gjendje të merrni një vendim vendimtar për të gjitha çështjet më të rëndësishme që përfshijnë familjen dhe të dashurit. Të qenit këmbëngulës ju ndihmon të arrini piketa në punë. Nëse mëngjesi është i lodhshëm, do të shëroheni më shpejt se sa pritej.

BRICJAPI

 

Në fundjavë duhet t’i kushtoni vëmendje marrëdhënieve me njerëzit që ju rrethojnë, sikurse do të ndiheni më të fortë. Mundohuni të relaksoheni më shumë. Puna, merrni ndihmë nga një person i besuar. Mos u mbështetni në zgjidhje të shpejta.

UJORI

 

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 13 nëntor 2022), besojini intuitës tuaj në punë. A ka ende ndonjë hutim në sferën sentimentale, ndoshta një rikthim? Do të ndiheni të pafuqishëm, duhet të përpiqeni të shmangni stresin. Shkëputeni pak nga priza, në fund të fundit është fundjavë.

PESHQIT

 

Kujdes nga xhelozia: është një thikë me dy tehe. Rrezikoni të debatoni pa nevojë me partnerin. Mos bëni filma të kotë. Nëse keni bërë ndonjë kërkesë për këtë punë, përgjigjet do të vijnë së shpejti. Mundohuni të keni pak durim.

Luizi habit: Kiara hajde puthemi që mos të dalësh ti dhe të kapim finalen

Luizi dhe Kiara në një moment që janë ndodhur vetëm së bashku janë shprehur sërish më njëri tjetrin për lidhjen e tyre.   Kiara e ka...

“Lekët i dua si vdekja”, burri rrëzon deklaratën e gruas me një puthje të ëmbël

Seanca e “Shihemi në Gjyq” ka mbërritur drejt fundit dhe ndërmjetësja e rubrikës së “E diela shqiptare” në Tv Klan, Eni Çobani po negocion...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Lekët i dua si vdekja”, burri rrëzon deklaratën e gruas me një puthje të ëmbël

Seanca e “Shihemi në Gjyq” ka mbërritur drejt fundit...

(video) Sipas Zhakut: Luizit i duhet një…sikar! E çfarë ishte kjo?

Zhaklina është opinioniste e këtij edicioni të Big Brother...