Policja e famshme e Elbasanit, që trazoi rrjetin: Jam e virgjër, sepse nuk jam martuar akoma

Nënkomisarja e Elbasanit Anisa Kostani, e cila u bë e njohur për publikun fillimisht se jetonte me një gjarër dhe më pas për një sherr me gazetarët,

 

ka zhvilluar një bisedë me ndjekësit në rrjetet sociale, ku një një ndjekës e ka pyetur: “A je e virgjër?”.

 

Kostani nuk ka nguruar që t’i përgjigjet, duke thënë:

 

“Sigurisht që po! Si mund ta çoni në mend njëherë, duke ditur që unë jam e pamartuar!”

 

Kujtojmë që ao u pezullua nga detyra për disa javë, pas fyerjeve ndaj gazetarëve, por tashmë është rikthyer sërish në detyrë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME