Një detaj e nxjerr zbuluar mashtruesin! Cili nga këta tre persona nuk është i sëmurë?

Shkencëtarët thonë se fuqia e trurit tonë mund të fillojë të bjerë që në të 20-at ose 30-at tona.

 

Lajmi i mirë është se gjysmën e trurit mund ta mbani të fortë me ndihmën e gjëegjëzave. Gjithashtu këto kuice do të rrisin edhe hormonin tuaj të lumturisë, sapo të gjeni përgjigjen e duhur.

 

Në këtë kuic gjëja e vetme që duhet të bëni është të gjeni se cili nga këta tre persona mashtron dhe shtiret si i sëmurë. Një detaj i vetëm e nxjerr zbuluar, mjafton të jeni të vëmendshëm.

 

Nëse nuk e gjeni dot përgjigjen e keni më poshtë:

Telefoni i Rick ndodhet në xhepin e djathtë dhe e ka të pamundur që me dorën e thyer ta marrë atë, kështu që ky detaj, tregon se ai është mashtruesi.

I gjeti motra një burr milioner/ Valbona trondit te Arditi: E ndava, ai më kerkonte…

Seanca e ndërmjetësimit në “Shihemi në gjyq” në Tv Klan solli një përballje midis dy motrave. Shkak për mosmarrëveshjet midis tyre është bërë martesa...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë pas martesës. Mediat e huaja shkruajnë se Flint humbi jetën papritur, duke lënë zemërthyer familjen,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...