Një detaj e nxjerr zbuluar mashtruesin! Cili nga këta tre persona nuk është i sëmurë?

Shkencëtarët thonë se fuqia e trurit tonë mund të fillojë të bjerë që në të 20-at ose 30-at tona.

 

Lajmi i mirë është se gjysmën e trurit mund ta mbani të fortë me ndihmën e gjëegjëzave. Gjithashtu këto kuice do të rrisin edhe hormonin tuaj të lumturisë, sapo të gjeni përgjigjen e duhur.

 

Në këtë kuic gjëja e vetme që duhet të bëni është të gjeni se cili nga këta tre persona mashtron dhe shtiret si i sëmurë. Një detaj i vetëm e nxjerr zbuluar, mjafton të jeni të vëmendshëm.

 

Nëse nuk e gjeni dot përgjigjen e keni më poshtë:

Telefoni i Rick ndodhet në xhepin e djathtë dhe e ka të pamundur që me dorën e thyer ta marrë atë, kështu që ky detaj, tregon se ai është mashtruesi.

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes Armaldos dhe Luizit. Ata të dy debatuan ashpër mbrëmjen e kaluar, duke lënë pjesën tjetër të...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit nga Luizi, ndërsa ky...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

Ofendoi Kiarën, Amosi justifikon veten: Nga nervozizmi njeriu mund të gabojë

Amos nuk kishte biletë vajte-ardhje. Ai u shpreh në...