Nënkomisarja e Elbasanit “godet” me deklaratën: Jam e virgjër!

Nënkomisarja e Elbasanit Anisa Kostani, është një emër i njohur për publikun, e cila u pezullua nga detyra dy muaj më parë pasi fyeu gazetarët, duke thënë se janë të degjeneruar.

 

Pak ditë më parë ajo u rikthye sërish në detyrën që ajo ka mbajtur para se ndaj saj të merrej masa e pezullimit.

 

Së fundmi ajo ka zhvilluar një bisedë me ndjekësit në rrjetet sociale, ku një një ndjekës e ka pyetur: “A je e virgjër?”.

 

Sigurisht që Kostani nuk ka nguruar që t’i përgjigjet duke thënë: “Sigurisht që po! Si mund ta çoni në mend njëherë, duke ditur që unë jam e pamartuar!”

 

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë i ftuar këtë javë në #Expuls nga Ronaldo Sharka në RTV Ora.   Ndër të tjera, Ronaldo...

Shkoi në bashki për t’u martuar, por përballet me të papriturën më të madhe të jetës së tij

Një burrë nga Republika Domenikane është përballur me një të papritur pasi kishte vendosur që të martohej. 39 vjeçari shkoi në bashkinë e qytetit...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...