Motra e Gjergjit ben deklaraten e forte: Nuk u bë nami se nuk shkoi nusja tek varrimi i babait

E ftuar ditën e sotme në ‘Shqipëria Live’ ka qenë sërish Rita Koca, motra e radikalistit Gjergj Laçi i cili prej 6 vitesh ka mbajtur të mbyllur gruan dhe fëmijët e tij.

 

Në lidhje telefonike Rita ka kundërshtuar kategorikisht vëllain e gruas së Gjergj Laçit, i cili ndër të tjera ka treguar se gruaja as në funeralin e babait të saj nuk ka shkuar.

 

“Ai e njeh shumë mirë motrën e vetë. Ajo është budallja më e madhe që ekziston. Gjergji është i pafajshëm nuk ka bërë asgjë.

 

Gjergji nuk i ka dhunuar thjesht është përkujdesur shumë për ta. Për t’i mbrojtur nga rreziqet, nga COVID, për t’i shpëtuar nga sëmundjet dhe për të mos u ngatërruar me fëmijët.

 

Është kujdesuar shumë për ta.

 

Me 900 diabeti ka qenë Gjergji kur i ka vdekur babai asaj, ndaj nuk e ka lënë të shkoj. Nuk u bë nami se nuk shkoj në varrim, unë i kam dhënë asaj një 5 mijë lekëshe asaj.

 

Ai gënjen moj zemër. Gjergji i ka pallatet rresht në Dibër, ka prona, ka ferma.”- tha Rita Laçi.

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit tënd. Burri pavarësisht se ishin në dasmën e tij vendosi të nxirrte celularin dhe të...

Shqiptari përplas me makinë bashkëatdhetaren e tij, 23-vjeçarja humb jetën në vend

Një aksident tragjik ka ndodhur në qytetin Staten Island- NYC, në New York.   Një shqiptar ka përplasur për vdekje një 23-vjeçare, po nga Shqipëria. Policia...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME