“Mos u divorconi kur mashkulli vetëm…”/ Detektivja shqiptare këshillon femrat

Detektivja e njohur shqiptare Shkënda Lili ka dhënë ditën e sotme një këshillë me vlerë për të gjitha femrat.

Sipas saj raportet mes çiftit janë shumë personale por edhe shumë të vështira e delikate, teksa femrat nuk duhet të shkojnë deri në divorc për një frekuentim të partnerit të tyre me një tjetër femër.

Nga ana tjetër, sipas saj familja pr ishet nëse ky frekuentim është disa vjeçar, dhe pikërisht kjo gjë quhet tradhti.

“Nëse bashkëshorti ka një frekuentim nuk duhet të shkoj në divorc për këtë gjë. Familja prishte në momentin kur burri ka shumë vite dhe kjo quhet tradhti. Familja është mbi gjithçka.”- tha Lili.

Sipas saj ka nga ato çifte që nuk i përmbush familja dhe gruaja dhe pas një raporti jashtëmartesor shumë të gjatë mund të përfundojnë në dashuri.

“Nuk e përjashtoj rastin e dashurisë. Ka njerez që kanë vite në një marrdhënie jashtëmartesore dhe quhet dashuri sepse nuk i përmbush familja.

Shqiptarët për ego nuk ndahen, ka nga ato gra që janë ta palumtura dhe dh unohen dhe prapë qëndrojnë aty.”- tha Lili.

“Më fol për atë vajzën”/ Gjuajti me grusht Berishën, del video e Gerti Shehut

Kryedemokrati Sali Berisha u dh u nua këtë mesditë nga një 31-vjeçar të identifikuar si Gert Shehu.   Kreu i PD-së po ecte krah Kreut të...

(Video) Pjesë e ‘Big Brother Kosova, Stresi degjeneron Getoar Selimin: Ai është dënjeshtar, më ka…

Stresi dhe Getoar Selimi dikur ishin miq shumë të mirë, dy reperët shoqërinë e mbajtën për shumë vite.   Geti ishte adresa e Stresit në Prishtinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...