Hyri për të gjetur ‘dashurinë’ por ishte në lidhje prej vitesh, ish-konkurentja nxjerr zbuluar veten (FOTO)

“Përputhen” është reality show, mjaft i ndjekur nga shikuesit. Programi që supozohet se ka rregulla strikte, ndër vite ka treguar se rregulli kryesor është “thyerja e rregullave”.

 

Të gjithë e mbajnë mend skandalin që shpërtheu në sezonin e dytë mes çiftit që publiku pëlqente më shumë “Andi dhe Tea”. Supzohej se ata të dy ishin në program për t’u njohur, por prapa syve të publikut personazhet kishin lidhje të tjera.

 

Ky nuk është rasti i vetëm, pasi së fundmi edhe një konkurente tjetër ka nxjerrë veten zbuluar, duke treguar se në fakt prej 10 vitesh është në një loidhje të konsoliduar.

 

Bëhet fjalë për ish-konkurenten Antonia Gjoka, e cila ka qënë pjesë e sezonit të shkuar.

 

Gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit në Instagram, Antonia u pyet “Se si po shkon lidhja e saj?”

 

“Ne tani bëjmë 10 vite së bashku ti thua lidhja. Perfekt gjithsesi,”-i është kthyer ndjekëses Antonia.

 

Duke bërë llogaritë, kjo është një kohë mjaft e gjatë, e kështu Antonia ka lënë të kuptohet se gjatë gjithë kohës që ka qënë pjesë e programit ka qënë në një lidhje të konsoliduar jashtë.

 

Qartazi duket në fakt se qëllimi nuk ka qënë gjetje e dashurisë. Por çfarë atëherë?

 

Duket se Antonia i është bashkuar vazhdës së konkurentëve që i bashkohen programit për famë.

 

Edhe më herët ish-konkurentja ka deklaruar gjatë një interviste se i dashuri i saj është një personazh public e medias prej 10 vitesh, por nuk e ka zbuluar identitetin e tij.

 

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim kohe dhe pasioni, por një djalë e ka zbatuar këtë ide fjalë për fjalë. Ai...

Europa dhe SHBA japin alarmin, cila grupmoshë rrezikohet më shumë nga ‘tridemia’

Një kombinimin e virusit sincicial të frymëmarrjes ( RSV ), infeksionit Covid-19 dhe gripit i quajtur si ‘tridemia’ ka ngritur në këmbë Autoritetet shëndetësore...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...