Historia e burrit me dy gra. I gjen me gjatësi, peshë dhe nr. këmbe të njëjtë për mos shpenzuar…

Historia e burrit me dy gra. Ai quhet Ahmet Bajrami dhe tregon se ndihet shume mire dhe i mban ato ne shtepi.

 

Burri tregon se te jetosh me dy gra eshte shume mire dhe shume bukur.

 

Ai tregon se dhe kepucet i kane ne nje numer por dhe rrobat i kane te njejta dhe i nderrojne me njera tjetren.

 

Per me shume shikoni videon

 

Fjalët e fundit të 35-vjeçares shtatzënë që u ekzekutua nga burri: Pasha këtë fëmijë që…

Djerreth orës 18:00 para Klinikës së Gjinekologjisë ka ndodhur humbje jete. Dyshohet se ish-burri ka vrarë gruan e tij shtatzënë. Ngjarja e saj ndodhi...

Marina Vjollca peson indident me makinën, ja si është gjendja e saj

Moderatores Marina Vjollca i ka ndodhur një in cident me makinë. Asaj i është çarë goma në mes të rrugës.   Përmes një video në Instastory...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...