“Do ju ndryshojë jeta”, Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Astrologia Meri Shehu ka publikuar në rrjetet sociale horoskopin për ditën e sotme.Sipas Meri Shehut, shenja e cila duhet të ketë kujdes sot është Bricjapi.

 

“Sot do donit ca pushime apo largime nga rutina e lodhshme! Një femër ju prish shumë punë”, shkruan Meri për Bricjapin.

 

Dashi
Do shikoni afrimin e nje personi te afert qe deshiron tju ndryshoj mendjen ne lidhje me partnerin ne cift !

 

Demi
Nje ceshtje ekonomike sot merr drejtim te kundert nga sa deshironi !Kujdes me njerzit e afert !

 

Binjaket
Me henen ne shenjen tuaj do udhehiqni zhvillimet !Por sigurohuni qe i shikoni mire situatat !

 

Gaforrja
Kujdes atyre gjerave qe thuhen mbrapa kurrizit tuaj !

 

Luani
Qellimet tuaja mund te materializohen Por kujdes situatat e mjegullta ne shoqeri !

 

Virgjeresha
Ne takimet me njerez te rendesishem sot ka nje paqartesi Ruajini per vete informacionet e rendesishme !

 

Peshorja
Ju hapen rruget por ka shume probleme ne cift , qe veshtire se kapercehen !

 

Akrepi
Nje ceshtje ekonomike duhet pare me kujdes dhe me manaxhimin e duhur ne diten e sotme !

 

Shigjetari
Shume problem ne marredheniet ne pergjithesi dhe ato personalet ne vecanti !

 

Bricjapi
Sot do donit ca pushime ao largime nga rutina e lodhshme !Nje femer ju prish shume pune !

 

Ujori
Do keni shume takime por duhet te mbani veshet hapur !Marsi i kundert sjell situata te ngaterruara !

 

Peshqit
Nje ndryshim ne ceshtjet familjare apo shtepie do shoqerohet me nje gabim apo nxitim te pafalshem

“Heroi” i heshtur që zbukuron kishën e Zojës së Shkodrës

Nga Simon Shkreli   Paulin Rripaj është i heshtur, ai punon me përkushtim që Kisha ku ai shërben si punonjës mirëmbajtjeje të zbukurohet sa më mirë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Heroi” i heshtur që zbukuron kishën e Zojës së Shkodrës

Nga Simon Shkreli   Paulin Rripaj është i heshtur, ai punon...

Kushërirë e Ramës dhe zëdhënëse e Berishës/ Erla Mëhilli tregon “të pathënat”

Të jesh kushëri me Ramën është rastësi, të punosh...

Ilir Meta, 100 milionë dollarë pasuri në Angli?/ Detajet që ngrejnë dyshime…

Në vitin 2016, gazetari investigativ Artan Hoxha, deklaronte se...