Bixhi, biciklisti te cilin gjithë Shkodra e njeh

Bixhi, eshte nje personazh shume i njohur ne Shkoder. Deri para pak vitesh ai eshte marre me riparimin e bicikletave, dhe ka qene mjeshter ne kete drejtim.

Para se te merrte dyqanin e ri, punonte ne rrugicen e Gjuhadolit, ne rrenojat e godines qe dikur kishte qene nje rrobaqepesi.

Tashme ka emigruar, si shume te tjere per nje jete me te mire. Kjo interviste eshte marre nga gazetari Ardit Kraja, ne vitin 2010 dhe u transmetua ne emisionin “Arome Shkodre” te Tv1 Channel.

Kozeta Bruçi

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto me Orën” në RTV Ora foli rreth destinacioeve që mudn të zgjedhim për të pushuar...

Fituesi merr 200 mijë euro, nisin skenat me pullë të kuqe në ‘Big Brother Vip Kosova’

Ka startuar spektakli i madh i “Big Brother VIP Kosova”, në shtëpi janë futur 15 banorë. Banorët kanë filluar duke u ambientuar me shtëpinë.   E...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...