Luana i përgjigjet me fakte Alketës që e “ironizoi” në emisionin e saj…

Lajmi që Alketa Vejsiu ironizoi kolegen e saj Luana Vjollcën duket se ka bërë xhiron e rrjetit.

“Tv Klan është mbushur me tigra, xhirafa e mjellma”, tha moderatorja që ka 26 vite karrierë por që programet e saj mezi e kapin shifrën e 50 mijë klikimeve.

Vetëm pak minuta më parë Luana Vjollca është futur në një komunikim “live” me ndjekësit e saj në Instagram dhe u shpreh se,

 

është shumë e lumtur për afro 1 milion klikimet e emisionit të saj të parë dhe për këtë fakt një meritë të veçantë kishin ndjekësit e saj.

 

 

Rama iu gjunjëzua kryeministrit të Luksenburgut. Pas këtij gjesti, të dy palët u panë duke…

I njohur për “One-man show”, shkruan TPZ, kryeministri Edi Rama, që është mikpritës i 29 liderëve evropianë, bëri një gjest të pazakontë, duke u...

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë i ftuar këtë javë në #Expuls nga Ronaldo Sharka në RTV Ora.   Ndër të tjera, Ronaldo...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...