Libri i Ermal Mamaqit, Bes Kallaku tallet keq me të: Në garë me veten del i treti

Libri “Në garë me veten” i Ermalit ka qenë kryefjala e ditëve të fundit.

 

“Në garë me veten” është një libër motivues që ndihmon lexuesin të përballet me sfidat e jetës duke u bërë versioni më i mirë i vetes. Për librin ka reaguar edhe Bes Kallaku, i cili ka bërë një postim në Instagram duke iu drejtuar Ermalit në formë shakaje: “I vetmi që në garë me veten, del i treti!”

 

 

Përgjigjen Ermali ia ka kthyer menjëherë duke e paralajmëruar se do bëjë një video për të që do dalë së shpejti.

 

“Bravo Bes Kallaku … deri këtu arrite. Prite një video që do dali së shpejti. Vetëm për ty. Vetë e kërkove”, shkruan Ermali.

 

Mbrëmë Ermali mbajti edhe promovimin e librit, ku gjatë fjalimit iu përgjigj kritikave që mori pas publikimit. Ai dha dhe një mesazh që pavarësisht paragjykimeve duhet të ecim përpara përndryshe nuk do arrijmë aty ku synojmë.

 

“E dija që njerëzit do më paragjykonin, si për çdo gjë që unë bëj. Por nëse këto do më interesonin, nuk do isha këtu ku jam sot. Nuk e kuptova ç’ishte gjithë kjo herezi se ne jemi rritur me librat e shkrimtares së dashur Adelina Mamaqit”, tha Ermali.

 

Fituesi merr 200 mijë euro, nisin skenat me pullë të kuqe në ‘Big Brother Vip Kosova’

Ka startuar spektakli i madh i “Big Brother VIP Kosova”, në shtëpi janë futur 15 banorë. Banorët kanë filluar duke u ambientuar me shtëpinë.   E...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë i ftuar këtë javë në #Expuls nga Ronaldo Sharka në RTV Ora.   Pasi Bruno u largua...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...