Lajme Varfëria te shqiptarët/ Rrëqeth me përgjigjen nxënësi se ku i ka kaluar pushimet

Prej shumë vitesh, detyra e parë në shkollë është shpesh një hartim për pushimet ose disa pyetje nëse fëmijët janë më të vegjël.

 

Ndonjëherë nga përgjigjet e tyre duket sikur ka një garë cili ka vizituar më shumë vende por këtë vit nuk ka ndodhur kështu!

Një fotografi me një shkrim, përgjigjet e së cilës i ka dhënë një fëmijë në shkollën fillore:

 

Këto përgjigje janë ato që shumica e shqiptarëve kanë dhënë dhe në sondazhe të shumta përsa i përket pushimeve të këtij viti kaq të vështirë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME