Këngëtarja poston video duke treguar një tufë me euro: “Kush tha që s’kam pare”

Këngëtarja Rovena Stefa po bën shumë vite që është pjesë e tregut muzikor.

 

Kjo ka bërë që ajo të ketë shumë koncerte në vende të ndryshme. Si pasojë, edhe të ardhurat i ka të larta.

 

Mirëpo, përveç koncerteve, Rovena fiton edhe nga “Tik Tok”. Së fundmi, këngëtarja ka postuar një video, në të cilën shfaqet e mbuluar me euro dhe thotë: “Se dëgjova se tha dikush që Rovi s’ka pare? Khëë”.

 

Komentet kanë qenë të shumta. “Kush ka nuk i tregon”, shkruante një komentues. “Bash ata që s’kanë bëjnë kështu”, shprehej një tjetër.

 

Pastaj një tjetër shkuan, “Kujdes fiskalizimin motre se e hongre, pastaj se paske pare sa te dush” duke i kujtuar këngëtares burimin.

 

Komentet vazhdojnë, “por nuk paske gjane ma kryesore: trurin e vogel hahaaaaa”, shkruan një tjetër komentues.

 

Kishte edhe nga ata që me komente nënkuptonin mënyra nga më të ndryshmet se si këngëtarja mund ti ketë bërë ato pare.

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet sociale, përfshirë edhe Instagramin. Lista e presonave që Rama ndjek në Instagram ndryshon shpesh. Së...

Feston datëlindjen sot, ja sa vjeçe mbush aktorja e madhe shqiptare

Aktorja e famshme do të mbahet mend sidomos për interpretimin e magjishëm të “Marigosë” përkrah Robert Ndrenikës dhe Hajrie Rondos në filmin “Përallë nga...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...