Gazetari Flavio Qarri “ndez gjakrat”: Ermal Mamaqi është mashtrues.

Mbrëmjen e djeshme gazetari ka qene i ftuar tek Naten me Aulonen.

Ndonse ai ka bere nje deklarate qe ka terhequr vemendjen.

Flavio eshte shprehur se Ermal Mamaqi dhe Vasil Naci sipas tij jane mashtrues sepse shesin sukses pa patur sukses.

Ndonse duket se kjo eshte nje kunje e hapur.Nje gje eshte e sigurt, do plas debati!

Pas pajisjes me kartë identiteti, 80-vjeçarja merr pension social

Në 11 Nëntor “Stop” transmetoi ankesat e Hamdi Topallit, banues në Laç. Ai kërkonte regjistrimin e nënës së tij Xhemile Selman Topalli, e cila...

Horoskoi ditor, e marte date 7 dhjetor 2022

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Afërdita pakamsa e trazuar ju fton të kushtoni më shumë vëmendje në dashuri, sepse këtë të mërkurë 7 mund të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...