Bieta Sulo bën ndryshimin e habitshëm. Ja si duket tani prezantuesja me look-un e saj të ri…

Moderatorja e njohur Bieta Sulo, i ka befasuar të gjithë me ndryshimin e ri në pamje.

Ajo si rrallëherë është kthyer në bionde dhe ka ndarë një foto në Instagram.

Ky ndryshim duket i shkon shumë Bietës, e cila thotë se gjysma e bukurisë është floku. Sipas moderatores, të gjitha vajzat duhet të mundohen t’i ruajnë flokët e tyre dhe të mos ndjekin tendencat e fundit për t’i shtuar në mënyrë artificiale.

 

“Flokët gjysma e bukurise, keshtu thuhet e keshtu duket se eshte. Por se fundmi po vihet re nje prirje: i percellojme tonat per t’i shtuar ne menyre artificiale. Nuk kam asgje kunder atyre qe duan te kene me shume floke apo te plotesojne performancen e tyre, por kur e ke, RUAJE.

 

Eshte krίmίnαle qe ka edhe nga ata/ato stiliste flokesh (edhe te famshem madje) qe e kane kthyer ne strategji pune djεgien e flokeve natyrale, per ta patur serish “prεne” e tyre ne sallon e per t’iu gjendur me zgjidhjen mαgjike: shtim flokesh.

 

Si perfundim? Ai/ajo ka vjele me shume para, ty te eshte shkαtέrruar floku yt dhe ke harxhuar “qimet e kokes”, ne te gjitha kuptimet”, ka shkruar Sulo krahas fotos.

 

Kujtojmë që Bieta ka spikatur gjithmonë në ekranet shqiptare për thjeshtësinë dhe ëmbëlsinë e saj. Ajo ka zgjedhur të qendrojë brenda “kornizave” të saj./abcnews

 

 

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes Armaldos dhe Luizit. Ata të dy debatuan ashpër mbrëmjen e kaluar, duke lënë pjesën tjetër të...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit nga Luizi, ndërsa ky...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

Ofendoi Kiarën, Amosi justifikon veten: Nga nervozizmi njeriu mund të gabojë

Amos nuk kishte biletë vajte-ardhje. Ai u shpreh në...