Rozë Lajm i bukur! Fejohet këngëtari shqiptar, dalin pamjet nga propozimi buzë detit

I ka dhënë fund beqarisë Ernest Zeka i njohur për publikun me emrin e artit, Estto. Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtari përmes një postimi në Instastory.

 

 

Ai dhe partnerja e tij, Enkela Karavidaj, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me fejesë. Esttoi ka propozuar buzë detit në një darkë romantike.

 

Kujtojmë që Estto ka qenë gjithmonë shumë i rezervuar për jetën e tij private, por këtë herë e ndau me të gjithë publikun momentin e lumtur.

 

 

Çfarë ndodhi brenda? Policia e Kosovës zbarkon në shtëpinë e BBV

Policia e Kosovës ka hyrë sot në “Big Brother VIP Kosova”, pas raportimeve se në hapësirat e brendshme të shtëpisë po konsumohet duhani. Policia...

Kuletat e tyre janë gjithmonë plot, këto 4 shenja të Horoskopit fitojnë më shumë para

Zbuloni më poshtë se cilat shenja të zodiakut janë të destinuara të bëjnë gjithmonë shumë para . Bricjapi   Edhe pse nuk të lënë përshtypjen se po...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...