Nëse partneri juaj e ka këtë aplikacion në celularin e tij… ai po ju tradhton

Një ndikues i TikTok ka paralajmëruar ndjekësit e tij për një aplikacion të panjohur celular për të cilin çiftet duhet të shqetësohen.

 

Por pse;

 

Siç shpjegon ai, duke pasur dhe përdorue këtë aplikacion të maskuar, do të thotë se po ia punon atij/saj dhe me siguri po e tradhton partnerin/en

 

Aplikacioni në fjalë është një… kalkulator.

 

Ju mund të thoni tani, “epo të gjithë telefonat kanë një kalkulator”, por këtu qëndron hileja.

 

Duke qenë se ai/ajo e ka tashmë një në celularin e tij/saj, pse i duhet një kalkulator i dytë?

 

TikToker @nuggetonair tha në videon e tij: “Nëse po dilni me një djalë dhe shkoni në telefonin e tij dhe shkruani fjalën kalkulator dhe ai ka dy aplikacione llogaritëse, atëherë ai po ju tradhton.”

 

Ai shpjegon se emri është Calculator# Hide Photos Video dhe aplikacioni përdoret për të fshehur përmbajtjen dhe ruajtjen e të dhënave, foto, video, etjm, që duam të mbeten të fshehura.

 

Ikona është identike me aplikacionin e kalkulatorit, por në këtë rast “fsheh foto, video, dokumente, fjalëkalime, shënime, kontakte, etj.” /noa.al

“Më fol për atë vajzën”/ Gjuajti me grusht Berishën, del video e Gerti Shehut

Kryedemokrati Sali Berisha u dh u nua këtë mesditë nga një 31-vjeçar të identifikuar si Gert Shehu.   Kreu i PD-së po ecte krah Kreut të...

Horoskoi ditor, e marte date 7 dhjetor 2022

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Afërdita pakamsa e trazuar ju fton të kushtoni më shumë vëmendje në dashuri, sepse këtë të mërkurë 7 mund të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...