“I gjuajtëm me mikrofon, hanim shkelmat e të tjerëve”, këngëtarët tregojnë sherrin e madh në një koncert në Korçë

Endri dhe Stefi Prifti kanë treguar se si njëherë u përfshinë në një sherr teksa po këndonin në Korçë.

 

Endri theksoi se në lokalin ku po performonin ishte një person i dehur dhe vazhdimisht ofendonte. Siç shtoi ai, në një moment, i gjuajti me mikrofon dhe më pas iu sul i gjithë lokali.

 

“Një natë në një lokal në Korçë ishte një tavolinë e parë dhe njëri ishte i pirë. E kisha përpara dhe gjithë kohës ngacmonte.

Thosha ‘hë se është i pirë’. Ma solli keq. Nga ora tre e gjysmë e mëngjesit, mes të të gjithë njerëzve, u zura. I rashë nga skena me mikrofon. Pastaj na gjeti belaja.”, tha ai.

 

Më tej, ata treguan se të gjithë në lokal u kthyen kundër personit që ofendonte. “Ne të dy që e mbronim atë. Haja shkelmat e të tjerëve”, shtoi më tej Stefi.

Po c’paskeni qene more…/ Zbulohet qyteti shqiptar qe shikon me shume filma me pull te kuqe ne 2022….

Çdo fundvit edhe Google bën bilancet e tij lidhur me kërkimet që janë bërë gjatë vitit. Doni të dini se për çfarë kanë qenë...

Europa dhe SHBA japin alarmin, cila grupmoshë rrezikohet më shumë nga ‘tridemia’

Një kombinimin e virusit sincicial të frymëmarrjes ( RSV ), infeksionit Covid-19 dhe gripit i quajtur si ‘tridemia’ ka ngritur në këmbë Autoritetet shëndetësore...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...