FOTO LAJM: Aleksandër Frangaj me një look të ri. Ndryshon ngjyrën e flokëve

Aleksandër Frangaj më në fund duket i relaksuar dhe po i kushton më shumë vëmendje pamjes së jashtme.

 

Të gjithë ata që e mbajnë mend me celularë në dorë duke marrë zyrtarë të shtetit për ndonjë leje, tender apo PPP, tani kanë shansin ta shikojnë më të relaksuar.

 

Në pamjet që TV Klan transmetoi nga pritja që i bëri ambasadores Yuri Kim dhe ambasadores së SHBA në OKB, të ftuar në emisionin “Opinion”, Frangaj prezantoi dhe ngjyrën e re të flokëve të tij, një zhvillim i pazakontë për të.

 

Me sa duket beteja e qeverisë me Top Channel-in i ka dhënë më shumë qetësi dhe kohë të merret dhe me flokët.

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...