E rëndë! Modelja e njohur aksidentohet me makinë në Shqipëri

Modelja serbe, Soraja Vuçeliç ka pësuar një aksident në Shqipëri. Vuçeliç u shtrua në spital në vendin tonë, pasi pësoi lëndime gjatë një aksidenti me makinë.

 

 

Modelja, e cila kaloi edhe verën në jugun e Shqipërisë, pësoi lëndime në trup, e për pasojë do i nënshtrohet një operacioni.

 

Mikja e saj, ka treguar për Kurir, se modelja është mirë dhe jashtë rrezikut për jetën.

 

 

‘Tani jam mirë, nuk kam pasur lëndime të rënda vetëm kam mavijosur brinjën. Sot jam në pritje të një ndërhyrje në anestezi lokale, pas së cilës mendoj se çdo gjë do të jetë në rregull’- ka thënë Soraja, mikes së saj.

 

Nuk dihet se kur dhe ku ka ndodhur aksidenti i modeles

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...