Alfio konfirmon ndarjen me Fatmën: Sjemi bashkë prej një viti, por jo prej tradhëtisë

Alfio Rrotani ka konfirmuar ndarjen me moderatoren Fatma Methasani.

 

Prej disa kohësh përflitej se dyshja e njohur, të cilët janë prindër të një djali të vogël, janë ndarë por ditën e sotme ai ka reaguar përmes një shkrimi në Instagram, ku sqaron se nuk janë më bashkë prej pothuajse një viti.

 

Reagimi i tij erdhi se prej kohësh përflitej se ai dhe Fatma Methasani i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Këto hipoteza lindën vetëm si shkak i distancimit të çiftit në publik, detaj i cili nuk u kalua pa u vënë re nga fansat.

 

Nga marrëdhënia e tyre çifti kanë një fëmi.

 

Po bëhen milionerë disa! Djathi i gomarit shitet me çmim prej 1000 Euro, ja ne cilin vend prodhohet

A keni provuar ndonjëherë djathë gomarice? Me siguri që jo! Një djathë i tillë ekziston krahas djathit të lopëve, deleve dhe dhive, por çmimi...

U largua nga politika dhe jeton i qetë/ Njihuni me jetën e Fatos Nanos, dhe 50 ‘sekretet’ që nuk i ka ditur askush për...

Që nga fëmijëria, pjesëmarrja në politikë, arrestimi, qëndrimi në burg, pafajësia, divorci, martesa e dytë me Xhoanën e deri te pesë tentativat për vrasje.   Nano...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME