“Zot që je lart në qiell, na jep fuqi dhe kurajo të përballojmë dhimbjen”, çfarë ndodhi me Artan Hoxhën?

Gazetari investigativ, Artan Hoxha duke marrë shkas nga deklaratat dhe ngjarjet e zhvillimeve të fundit me doza ironie shkruan se tersllëqet e ditës së martë nuk paskan patur fund.

 

Postimi i plotë:

Te vjetrit thoshin, se e marta eshte dite tersi…

 

Keta vrasesit me pagese, nuk te vrisnin per dite te marte, se e kishin per ters…

 

Por keto terslleqet e te martes nuk paskan patur fund…

 

Zot qe je atje lart ne qiell, na jep fuqi dhe kurajo te perballojme dhimbjen deri sa te vije e merkurra,

 

se aty e tutje, i bej derman vete.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME