Vilma Masha rikthehet në ekran, në cilin televizion do ta shohim?

Pas një shkëputje nga ekrani, Vilma Masha i rikthehet televizionit, duke ju bashkur skuadrës së Vizion Plus.

 

Se shpejti ajo do te jete pjese e këtij kanali, çdo te dielë, me projektin e saj me te ri kushtuar futbollit e jo vetëm. Nje format i cili do te synoje te krijoj nje identitet te vetin ne morine e programeve sportive qe transmetohen sot ne mediat shqiptare.

 

Ne kete prezencë te pare ne nje televizion kombetar, ajo synon te sjelle nje stil krejt ndryshe ne moderim, por edhe ne forme ndryshe te analizes, fale se ciles ajo dëshiron te mbetet nje nder moderatoret sportive me te dashura per publikun shqiptar.

 

Por jo vetëm kaq, pasi Kampionati Botëror eshte nje event futbollistik qe ndiqet nga te gjithe, ndaj dhe Vilma ka menduar qe ne formatin e saj me te ri te kete te ftuar personazhe te ndryshem qe nga gazetarë, aktore, politikanë, modele, analiste e komentatore, qe çdo dite do te ndajne me publikun perjetimet rreth Botërorit Katar 2022.

 

Kujtojme se moderatorja vjen pas nje pervoje te gjate moderimi te formatit “Gol pas Goli” ne Supersport, ku përveçse drejtoi me profesionalizëm emisionin qe i kushtua veçanërisht Kategorisë Superiore, u be e njohur ne publik edhe për bukurinë e saj, si një imazh i dashur për ekranin shqiptar.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...