”Ti më the mua ka…”/ Petro i kthehet keq Irisit: Ti shkove me një tjetrin dhe u…

Marrëdhënia e ten sionuar e Irisit me Petron u pasua me një takim në studion e “Për’puthen”.

 

Gjatë takimit konkurrentët u munduan të sqaronin situatat mes tyre, por përfundoi në ngritje zëri dhe ac arim nga të dyja palët.

 

Ajo që u duk më e ir rituar ishte Irisi e cila tregoi versionin e saj, por edhe Petro nuk i ndali akuzat ndaj konkurrentes. Gjatë bisedës së tyre, konkurrentja shpërtheu me ulërima dhe aku za ndaj personit që ka zhvilluar dy takime.

 

Biseda në studio:

Petro: Ka qenë një javë shumë intensive. Më ke bërë të dal nga vetja, para se të vije ti këtu nuk kamë qenë agr esiv.

 

Irisi: Ti bën gabime edhe të bëra unë ag resiv

 

Petro: Në momentin që sillesh agr esive më ofendon, më thua i pafytyrë. Kur ke pëlqim për një mashkull duhet të bëhesh agre sive?

 

Irisi: Nëse pëlqej një mashkull duhet të rri si dele!?

 

Petro: Unë s’të kam ofenduar kurrë

 

Irisi: Ti më ke thënë kalama

 

Petro: Pas atyre gabimeve që ke bërë prandaj të kam thënë. Do vetëm të ofendosh bërtasësh. Unë çfarë skam parë në prapaskenë

 

Irisi: Çfarë ke parë, përqafimet me Donaton?

 

Petro: Me përqafime me puthje të gjitha. Këto gjëra nuk është se më prekin por më ftohin

 

Irisi: Po ti që kërceve? Jo vetëm që ajo nuk duhet të kërcente dhe ajo nuk duhet të linte asnjë femër të kërcente me ty

 

Irisi: Unë e kam thënë që kam pëlqim për Petron. Nuk do të të vij mbrapa gjatë gjithë kohës

 

Petro: I bën ato veprime se e ndjen apo…

 

Irisi: Ç’të duhet ty a i ndjej unë apo jo

 

Petro: Të shoh gjatë gjithë ditës të përqafuar

 

Irisi: Unë këto gjëra i kam bërë edhe kur ka pasur xhirime edhe kur nuk ka pasur

 

Petro: Unë kam thënë pse bën skena i ke bërë se i ke ndjerë?

 

Irisi: Po i kam ndjerë. Do ma shpjegosh pak atë interesin si e ke?

Europa dhe SHBA japin alarmin, cila grupmoshë rrezikohet më shumë nga ‘tridemia’

Një kombinimin e virusit sincicial të frymëmarrjes ( RSV ), infeksionit Covid-19 dhe gripit i quajtur si ‘tridemia’ ka ngritur në këmbë Autoritetet shëndetësore...

Tha se harxhon nga 7 dhe 8 mijë euro në muaj, flet shqiptarja: Talleshin me mua, po ja si i fitoj

Zoja Nushi është bërë njëra nga tiktokeret më të përcjellura shqiptare, për videot që sjell në këtë rrjet. E kjo famë i erdhi pak...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...