QYTETARËT NË SHKODËR: ÇMIMET TEPËR TË LARTA, PO MBIJETOJMË

Nga Nereida Vitoja

 

Kriza ekonomike po rëndon çdo ditë e më tepër xhepat e qytetarëve shkodranë, por jo vetëm.

 

Një pjesë e tyre ankohen për çmimet e larta të produkteve të shportës, ndërsa shpjegojnë se përballimi I jetesës është I pamundur me pagat dhe pensionet aktuale.

 

Edhe pse tregtarët mundohen të shesin produktet e tyre me çmimet më të lira të mundshme, sërish tolerimi I tyre është I pamjaftueshëm përballë rritjes së kostos së jetesës

 

 

 

“Heroi” i heshtur që zbukuron kishën e Zojës së Shkodrës

Nga Simon Shkreli   Paulin Rripaj është i heshtur, ai punon me përkushtim që Kisha ku ai shërben si punonjës mirëmbajtjeje të zbukurohet sa më mirë...

Nënë për herë të parë? Armina Mevlani flet hapur: Emrat i kam gjetur…

Blogerja e njohur, Armina Mevlani, prej më shumë se 10 vitesh finalizoi në martesë pak kohë më parë dashurinë me Shkëlzen Berishën.   Mesa duket ata...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME