“Për të vënë në hije gjithë estradën”, Ronela Hajati zbulon planet e karrierës së saj

Jeni kuriozë të dini planet e afërta të Ronelës? Jua zbulojmë tani të gjitha.

 

Duke përdorur ironinë dhe batutën, artistja na ka treguar planet e saj në aspektin profesional dhe jo vetëm. Duke nisur nga koncertet me publik të huaj, e deri te i dashuri të cilin nuk e do në këtë periudhë, Ronela sapo na dha “rezymenë” e jetës së saj.

 

Teksa rradhit të gjitha gjërat e bukura që e presin, këngëtarja shprehet se do të vërë në hije të gjithë estradën shqiptare nuk ky talent që i buron.

 

“Për të vënë në hije gjithë

 

Ndërsa përsa i përket jetës private, artistja në këtë moment do vetëm punë dhe shëndet.

 

 

 

Europa dhe SHBA japin alarmin, cila grupmoshë rrezikohet më shumë nga ‘tridemia’

Një kombinimin e virusit sincicial të frymëmarrjes ( RSV ), infeksionit Covid-19 dhe gripit i quajtur si ‘tridemia’ ka ngritur në këmbë Autoritetet shëndetësore...

Tha se harxhon nga 7 dhe 8 mijë euro në muaj, flet shqiptarja: Talleshin me mua, po ja si i fitoj

Zoja Nushi është bërë njëra nga tiktokeret më të përcjellura shqiptare, për videot që sjell në këtë rrjet. E kjo famë i erdhi pak...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...