Pas largimit nga Klan, Arjan Çani drejt Top Channel?

Këtë sezon televiziv, pas shumë vitesh, Arjan Çani u largua nga Tv Klan bashkë me emisionin e tij “Zonë e Lirë”, teksa fillimisht u tha se hapsirën e tij të transmetimit do ta merrte programi i ri i Luana Vjollcës, por “ZemërLuana” nisi të dielën në prime time dhe e premtja e Çanit është ende e lirë.

 

Sa i përket gaztarit, mga media të ndryshme u raportua se ai do të niste një aventurë të re televizive në “Abc News”, por deri më tani asgjë nuk ka nisur dhe mesa duket palët nuk kanë rënë në dakord.

 

E mesa duket e ardhmja e Çanit do të jetë në një tjetër ekran, teksa burime jozyrtare për “News31” kanë konfirmuar se ai ka zhvilluar një takim me drejtuesit e Top Channel, për ta nisur emisionin e tij në këtë televizion.

 

Nuk dihet nëse këtë herë bisedimet kanë shkuar si duhet për moderatorin ikonë të “Zonë e Lirë” dhe nëse do ta shohim në siglën e Top Channel, që do ta bënte televizionin e katërt ku programi do të trasmetohej, por nëse ndodh, mos na thoni që s’ju thamë…

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë e ndryshimeve të rëndësishme, lajme të papritura, por pozitive do të përfshijnë jetën tuaj, duke...

Shoqe me Beniadën/ Kjo është banorja e dytë që zbulohet, do jetë në ‘Big Brother Vip’

Pak dite me pare u be me dije nga burime per “Kryefjala” se banorja e pare e “Big Brother VIP” do te jete Kiara...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...