Hakerat nxjerrin videot e përgjimeve nga agjentët e SHISH: Prisni për një bombë! VIDEO

Duket se hakerat iranianeë nuk do të ndalen në publikimin e të dhënave dhe materialeve sensitive.

 

Së fundmi ata kanë publikuar video nga survejimet e Shërbimit Informativ Shqiptar. Njëra prej videove tregon se njëri prej agjentëve ndodhet në zonën e Bllokut të Ambasadave, por nuk dihet se kë po përgjon.

 

Ata i kanë shoqëruar videot me mesazhin; “Prisni për një bombë!”, paralajmërim që tregon se materiale të tjera të dëmshme pritet të publikohen.

 

Së fundmi, hakerat kanë goditur mjaft SHISH duke nxjerrë të dhëna nga më të ndryshmet. Megjithatë do na duhet të presim se kush do të jetë bomba e radhës.

 

 

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME