“Është një provokim i ndyrë”, Sonila Meço “joshet” nga transferta e parave

“Nëse do ju hidhnin para gabimisht në llogari nga banka do t’i kthenit apo do t’i mbanit.

 

Kësaj pyetjeje i është përgjigjur edhe moderatorja Sonila Meço, në “Aldo Morning Show”.

 

“Kush është kjo bankë njëherë”, pyeti moderatorja me humor drejtuesin e emisionit. Më pas ajo nuk i ndal ngacmimet duke thënë se pyetja e moderatorit në këtë kohë krize është një provokim “i ndyrë”.

 

Sonila Meço: Ka ndodhur në shumë raste që bankat që kanë bërë një hedhje të tillë, ata që kanë raportuar, jo për vlera kaq të mëdha, për vlera më të vogla, i kanë kompensuar madje me dyfishin. Faleminderit që na njoftuat dhe ky është një kompensim që e merr banka.

 

Aldo: Kjo është reale apo është në ëndrra?

 

Sonila Meço: Jo, jo është reale, por jo me shuma të tilla. 350 mijë euro e kisha raportuar tani për të marrë 1 milionë e…

 

Aldo: Kaq e raportoj dhe un

Kuletat e tyre janë gjithmonë plot, këto 4 shenja të Horoskopit fitojnë më shumë para

Zbuloni më poshtë se cilat shenja të zodiakut janë të destinuara të bëjnë gjithmonë shumë para . Bricjapi   Edhe pse nuk të lënë përshtypjen se po...

Europa dhe SHBA japin alarmin, cila grupmoshë rrezikohet më shumë nga ‘tridemia’

Një kombinimin e virusit sincicial të frymëmarrjes ( RSV ), infeksionit Covid-19 dhe gripit i quajtur si ‘tridemia’ ka ngritur në këmbë Autoritetet shëndetësore...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...