”Ajo ma tha hapur që…”/ Ky është detaji që tregon se si është marrëdhënia midis Arbanës dhe Lori Hoxhës

Kohët e fundit është përfolur shumë marrëdhënia e Arbana Osmanit dhe Lori Hoxhës. Teksa nisën dyshimet për një krisje në marrëdhënien e tyre, Arbana ka qenë ajo që u ka dhënë fund.

 

Nuk ka më vend për diskutime, Arbana e sqaroi njëherë e mirë marrëdhënien me Lori Hoxhën!

 

E ftuar në “E Diell” ajo tha se marrëdhënia me Lorin s’ka nevojë për diskutime sepse kjo e fundit menjëherë pas përfundimit të “BBV 1” i ka thënë se do jetë edhe në “BBV 2”.

 

“Thashethemet që qarkullojnë të influencojnë nëse janë të vërteta. Nëse unë kam një marrëdhënie për të cilën jam e sigurt, sepse e di se si e kam, nuk kam nevojë të bëj përgënjeshtrime.

 

Në lidhje me komentimin që i është bërë marrëdhënies me Lorin nuk ka pasur vend për diskutime dhe sqarime, sepse që në momentin që ka mbaruar “BBV1”, ajo më ka thënë që do të më ketë edhe në “BBV2”- tha Arbana.

Naim Abazi: “Remzie Osmani mikesha jonë e mirë por nëse doni e rrah në mes të rrugës…”

Mihrije Braja dhe Naim Abazi janë ndër çiftet e Estradës më të pëlqyerit jo vetëm për shkak të artit të tyre por dhe për...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë i ftuar këtë javë në #Expuls nga Ronaldo Sharka në RTV Ora.   Pasi Bruno u largua...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...