Një ditë pas deklaratës së Butrintit, “dhëmb për dhëmb” kundërpërgjigjet Kiara Tito

Në premierën e ‘Zemër Luana’, një natë më parë në Tv Klan,

 

Butrint Imeri u bë pjesë e lojërave të programit, nga të cilat u zbuluan jo pak detaje nga karriera artistike, apo nga jeta personale e këngëtarit të njohur nga Kosova.

 

Ndonëse u ngacmua shpeshherë për një histori të re dashurie, Butrinti tha se është ‘single’, pavarësisht lajmeve që një vajzë e njohur nga Tirana tashmë ia ka rrëmbyer zemrën këngëtarit.

 

Por një nga historitë më të përfolura të Butrintit, ajo me Kiara Titon, gjeti sërish hapësirë mbrëmjen e djeshme. Lidhja që nuk u konfirmua asnjëherë publikisht nga të dy artistët, në fakt ka marrë fund prej kohësh.

 

Megjithatë, i pyetur mbrëmjen e djeshme për këtë marrëdhënie dhe arsyen e ndarjes, Butrinti tha se nuk ka patur një arsye, por secili, ai dhe Kiara, vendosën të shohin rrugën e tyre: “Nuk ka pasur arsye. Ajo (Kiara) në rrugën e vet, unë në rrugën time!”.

 

Ndërsa sot ishte radha e Kiara Titos të reagonte, e pyetur për këtë lidhje. Së bashku me gjyshen e saj, nëna Letën, ajo ishte e ftuar këtë pasdite në “Rudina”, për të ndarë me publikun raportin e tyre të ngushtë.

 

Ndërsa Rudina e pyeti gjyshen e Kiarës nëse i vinte keq që ajo dhe Butrinti i kishin dhënë fund miqësisë së tyre, ajo tha: “Miq kanë qenë… Nuk pati ndonjë lidhje që ta kishte serioze”. Por reagimi i Kiarës ishte i menjëhershëm: “Si nuk paska qenë serioze?”

 

E pyetur nga Rudina pas deklaratës së Butrintit një natë më parë, Kiara tha: “Ideja është që nëse ndërton një marrëdhënie, unë të paktën kështu e kam, nisem me dëshirën më të mirë, pra për një raport serioz.

 

Ndoshta serioze është fjalë e madhe, por një marrëdhënie normale. Rrugës mund të ndodhë gjithçka”, – shtoi Kiara duke i dhënë pyetjes specifike një “përgjigje të përgjithshme”, pa dashur të flasë konkretisht për raportin e saj me Butrintin.

 

Në lidhje me gjyshen, ajo tha se, pavarësisht që ka lexuar shumë lajme nga portalet, nuk ka ndërhyrë, por ka pasur besim në zgjedhjet e saj.

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto me Orën” në RTV Ora foli rreth destinacioeve që mudn të zgjedhim për të pushuar...

Rama iu gjunjëzua kryeministrit të Luksenburgut. Pas këtij gjesti, të dy palët u panë duke…

I njohur për “One-man show”, shkruan TPZ, kryeministri Edi Rama, që është mikpritës i 29 liderëve evropianë, bëri një gjest të pazakontë, duke u...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...