Luana Vjollca modifikon belin dhe vithet me Photoshop

Disa foto të fundit të modeatores Luana Vjollca në rrjet po bëjnë xhiron e mediave rozë. Kanë qenë vetë ndjekësit e saj që kanë vënë re modifikimet ekstreme në trup që ka bërë Vjollca.

Dukshëm ajo ka fotoshopuar belin dhe vithet për t’i bërë ato të duken në formë “hourglass”, ndërkohë që në momentet e filmuara live nga emisioni i saj moderatorja duket shumë ndryshe…

Duket se korseja nuk ka bërë punë për të mbledhur e ngushtuar format e një prej bjondeve më të lakmuara të ekraneve shqiptare.

Krahasimet mund t’i bëni në fotot e mëposhtme:

 

 

 

Europa dhe SHBA japin alarmin, cila grupmoshë rrezikohet më shumë nga ‘tridemia’

Një kombinimin e virusit sincicial të frymëmarrjes ( RSV ), infeksionit Covid-19 dhe gripit i quajtur si ‘tridemia’ ka ngritur në këmbë Autoritetet shëndetësore...

(Foto) Nga ‘Dancing With the Stars’ në ‘Big Brother’, ja cili është aktori i njohur që do bëhet pjesë

Është përfolur që sezoni i dytë i “Big Brother Vip” do të nisë më datë 24 dhjetor, pikërisht natën e Krishtlindjeve. Sa më shumë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...