Flori fshin këngët më të dëgjuara të tij: Nuk pres ngushëllime, ma thoshin…

Këngëtari i njohur Flori Mumajesi, përmes disa videove në Instastory, ka bërë të ditur se ka fshirë këngët e tij më të dashura nga publiku si “Me fjalë të vogla”, “Plas”, “Thjesht të du”.

 

Kantautori shprehet se mesa duket këngët nuk janë dëgjuar mjaftueshëm edhe pse prej vitesh kanë qenë të preferuarat e publikut.

 

“Lexoja “i pavd ekshëm. Muzika jote e pavd ekshme”. Me veten time thashë “Ka vd ekur, por s’e keni ngushëlluar”. Sa merrja gëzim, ndriçim, ndihesha dhe gri,

 

duke i dëshmuar vetes që do ta shtysh vetë se ata nuk kanë detyrime ta dëgjojnë këngën tënde përditë. Duhet t’ja kujtosh ti, por as unë s’e kam detyrim këtë gjë”, shprehet ndër të tjera ai.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...