E pyesin si e do gruan? Deputeti Ervin Salianji: Brune dhe….

Deputeti Ervin Salianji, i zhveshur nga politika, ka folur si rrallëherë për jetën e tij private.

 

I ftuar në emisionin “Më lër të flas” në Top Channel, ai ka folur “pa dorashka” për partneren e tij të ëndrrave.

 

I vendosur përballë disa zgjedhjeve, Salianji ka zbuluar se partnerja e tij e ëndrrave duhet të jetë brune. Po ashtu ai shtoi se preferon të jetë nga Shqipëria e Mesme.

 

Ndërsa mes PS dhe PD, Salianji ka treguar se do të donte që partnerja e tij të ishte nga PD.

Shkoi në bashki për t’u martuar, por përballet me të papriturën më të madhe të jetës së tij

Një burrë nga Republika Domenikane është përballur me një të papritur pasi kishte vendosur që të martohej. 39 vjeçari shkoi në bashkinë e qytetit...

(Video) Gazetari shqiptar bën gafën e madhe, ngatërron Eli Farën me ish-Missin nga Kosova

Gazetari shqiptar, Isli Islami “e ka ngatërruar” ish-missin Afërdita Paçaradën me këngëtaren Eli Fara.   Teksa ka uruar kolegun e tij Olti Currin për eksperiencën e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...