‘Duhet të të vijë zor’, Visjan Ukcenaj sherr në studio me Ilir Shaqirin

“Dance Albania” ka nisur me një përballje të zjarrtë mes Visjan Ukcenajt dhe kryetarit të jurisë, Ilir Shaqiri.

 

Shkak duket se është bërë vlerësimi i këtij të fundit mbi performancat e aktorit, që duket se nuk po e shijon dot siç do të kishte dashur këtë pjesëmarrje në ‘Dance Albania’.

 

Sipas Visjanit, Iliri për dy javë rresht i ka dhënë atij të njëjtin vlerësim me pikë, por po ashtu edhe i ka bërë pothuaj të njëjtin koment. Ndaj edhe përpara performancës, Visjani i ka shprehur pakënaqësinë jurisë, ndonëse me humor. Ai tha se përsëritin gjithnjë të njëjtat fjalë kundrejt tij.

Por pretendimin e Visjanit e ka hedhur poshtë kryetari i jurisë, Ilir Shaqiri, i cili ka nënvizuar se ata janë aty për të kërcyer dhe jo për t’u marrë me fjalë: “Nëse edhe sot më bën të të jap të njëjtin vleresim, duhet të të vijë zor”,- është shprehur Ilir Shaqiri.

Europa dhe SHBA japin alarmin, cila grupmoshë rrezikohet më shumë nga ‘tridemia’

Një kombinimin e virusit sincicial të frymëmarrjes ( RSV ), infeksionit Covid-19 dhe gripit i quajtur si ‘tridemia’ ka ngritur në këmbë Autoritetet shëndetësore...

Nuk po kalon momente të mira, ja arsyeja pse Flori Mumajesi nuk dëgjon nga njëri vesh

Kompozitori dhe këngëtarii njohur Flori Mumajesi ka pohuar kohë më parë se me njërin nga veshët ka h umbur d ëgjimin ne masën 70%.   Këtë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...