Balerina puth Genën, gruaja e tij bëhet xheloze: Ti me burrin tim nuk bën k…

Artisti i mirënjohur Gena do jetë këngëtar në spektaklin më të ri të TV Klan, “Zemër Luana”.

 

Mirëpo bashkëshortja e tij i bëri një kamera të fshehtë teksa Gena ishte duke bërë prova për performancat e tij pak para nisjes së spektaklit.

 

Krah tij ishin balerinat e programit të cilat në koreografinë për këngëtarin vendosën të bënin disa pre kje më shumë seç duhej për të vendosur në siklet partneren.

 

Ajo e dinte situatën, por duhet të bëhej xheloze, pasi një nga balerinat i shkon pas Genës dhe i thotë që e pëlqen shumë, di çdo këngë te tij e dëshironte t’i jepte një puthje.

 

Situata ag ravoi me xhelozinë e Lorit, teksa Gena mbeti i habitur nga reagimi i partneres.

Kuletat e tyre janë gjithmonë plot, këto 4 shenja të Horoskopit fitojnë më shumë para

Zbuloni më poshtë se cilat shenja të zodiakut janë të destinuara të bëjnë gjithmonë shumë para . Bricjapi   Edhe pse nuk të lënë përshtypjen se po...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri. Pavarësisht shkëputjes nga ekrani, Shtino do të njihet gjithmonë si fytyra e “Njerëz...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...