Zbulohet banori i parë i “Big Brother Vip 2?” Altin Shira merr ftesën “live” në emision!

I ftuari i sotëm te “Qysh e do shoqnia” në programin e së dielës në Top Channel,

 

“E diell”, ishte këngëtari i njohur i muzikës popullore, Altin Shira. Mes këngëve dhe humorit në studio, artisti pati edhe një moment të veçantë.

 

Gazetari Ervin Kurti improvizoi një situatë në dukje me humor por në fakt ishte ftesë e hapur me konfirmimin e produksionit të “Big Brother Vip 2”.

 

Aktorja e “Portokalli” Odisela Balla që imiton Arbanën në programin e humorit, i bëri ftesën për të qenë pjesë e këtij edicioni.

Megjithëse ai tha se duhet të mendohet për këtë dhe ishte 50 me 50, mesa duket banori i parë do jetë pikërisht këngëtari.

Vijon sherri, Antonela i përgjigjet Big Mamës pas akuzave që i bëri: E vetmja kohë kur kishe rëndësi ishte…

Antonela Berisha ka reaguar pas deklaratës së Big Mamës ku tha se ajo nuk ishte artiste.   Këtë deklaratë ajo e bëri gjatë një loje në...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë pas martesës. Mediat e huaja shkruajnë se Flint humbi jetën papritur, duke lënë zemërthyer familjen,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...