Upss! Luana Vjollca ngatërron spektaklin “Zemër Luana” me “Shiko Kush LUAN”, ja momenti!

Numërimi mbrapsht mbaroi dhe këtë të diel mbrëma ishte premiera e një prej spektakleve më të shumëpritur në Shqiptari, “Zemër Luana” nën autorësinë dhe moderimin e Luana Vjollcës.

 

Të ftuar ishin dy artistë mjaft të famshëm shqiptarë, Butrint Imeri dhe Don Xhoni, të cilët zgjodhën “Zemër Luana” të hapin zemrën e të jenë “pa doreza” përpara publikut, që dëshiroi dyshen të ishin të parët në spektakël dhe autorja Luana Vjollca ua realizoi dëshirën.

 

Mirëpo gjatë prezantimit autorja ka bërë një “lapsus”, ku ngatërrohet dhe në vend që të shprehej për spektaklin “Zemër Luana”, përmend “fëmijën” e saj 4-vjeçar “Shiko Kush LUAN”. Po ju e kapët këtë moment gjatë spektaklit?

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas këngëve hite të artistëve të njohur botëror, por kohët e fundit edhe të këngëve të...

Historia e dhimbshme: Shoqja me të cilën luaja, nuk e dija që ishte motra ime (Video)

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në Tv Klan, ishte e ftuar Feride Tahiri, e cila tregoi një histori të pazakontë.   Ajo është nga...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...