Turisti italian harron telefonin tek taksia në vendin tonë, i kërkon taksistit t’ia kthejë…

Një turist italian ka qenë së fundmi në Shqipëri, por fatkeqësisht ai ka humbur telefonin e tij. Sipas mikut të tij shqiptar, telefonin e ka humbur në taksinë që ka marrë mbrëmjen e djeshme.

 

Mirëpo, taksisti nuk e ka njoftuar për këtë dhe ai kërkon që nëse sheh publikimin tek JOQ, të kontaktojë, pasi telefoni i tij kishte disa materiale dhe kujtime të rëndësishme.

 

Miku i tij shqiptar shkruan:

Pershendtje! Deshem ndihmen tuaj. Nje shokut ton italian i ka humbur telefoni iphone mbrem ne taxi rreth ores 2 te natës. Djali ofron lek per telefonin nese ja kthejne sepse ka kujtimet e tija familjare.

 

Nese eshte mundesija te tregojme pak zemer miresi ne shqiptaret kjo eshte mundesija me e mire pasi pronari i tel ka kujtimet e veta te memorizuara. Kur te keni mundesi postojeni ju lutem.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...