Pa drita e ujë/ Pamje të banesës ku ngujohej familja Laçi, kryefamiljari i “burgosi” për 6 vite

52-vjeçari Xherxh(Gjergj) Laçi është arrestuar ditën e sotme në Tiranë pasi prej 6 vitesh mbante të ngujuar bashkëshorten dhe fëmijet e mitur.

 

I dënuar më parë për armëmbajtje pa leje Xherxh(Gjergj) Laçi, mbante të mbyllur prej 6 vjetësh duke i dhunuar sistematikisht dhe kërcënuar me armë të ftohta, bashkëshorten dhe dy fëmijët të cilët kishin kohë që nuk frekuentonin shkollën.

 

Kanë qenë fqinjët ata që kanë njoftuar policinë për rastin në fjalë pasi kishin vënë re gruaja dhe dy fëmijët e 52-vjeçarit nuk dilnin fare nga shtëpia.

 

Ka dyshime se 52-vjeçari vuante nga probleme të shëndetit mendor dhe ngujimi i familjes ka lidhje me bindjet e tij radikale.

 

Laçi nuk punonte shpesh dhe ushqimet ua siguronte xhamia ose familjarë të tij. Fqinjët e familjes Laçi kanë deklarauar se këta të fundit nuk kishin në shtëpi as drita e as ujë.

 

Më poshtë mund të shihni disa foto ng shtëpia ku mbahej e ngujuar familja Laçi.

 

 

 

 

 

 

Çfarë ndodhi brenda? Policia e Kosovës zbarkon në shtëpinë e BBV

Policia e Kosovës ka hyrë sot në “Big Brother VIP Kosova”, pas raportimeve se në hapësirat e brendshme të shtëpisë po konsumohet duhani. Policia...

Kuletat e tyre janë gjithmonë plot, këto 4 shenja të Horoskopit fitojnë më shumë para

Zbuloni më poshtë se cilat shenja të zodiakut janë të destinuara të bëjnë gjithmonë shumë para . Bricjapi   Edhe pse nuk të lënë përshtypjen se po...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...