“O pika që s’ju bie”, prezanton pjesëtarin më të ri të familjes, Ardit Gjebrea përplaset si asnjëherë me ndjekësit

Ardit Gjebrea ka prezantuar ditën e djeshme me ndjeësat e shumtë në Instagramin e tij, pjesëtarin më të ri të familjes. Ai është një qenush i rracës Labrador të cilin familja Gjebrea e quan Noble.

 

“Është një dashuri dhe unë mezi pres ta përqafoj.Di vetëm të them që të dielave ai reagon kur dëgjon zërin tim në ekran dhe pse ende nuk jemi takuar”, shkruan Gjebrea ku tregon se Noble jeton me djalin e tij në amerikë, Jonin.

 

Por kjo nuk është pritur mirë nga të gjithë ndjekësit.Madje ka sjellë përplasje mes moderatorit dhe tyre.

 

“O pika që nuk ju bie, turinjtë tuaj të turinjtë e qenit. Na u bë qeni më i dashur se familja?”, është komenti që ka marrë vëmendjen e Gjebreas.

“Sigurisht që nuk është më i dashur se familja, por eshte pjesë e familjes dhe sa mirë që nuk di të lexojë komentin tënd se do çuditej!!!”, është përgjigja e Gjebreas.

 

 

Pas pajisjes me kartë identiteti, 80-vjeçarja merr pension social

Në 11 Nëntor “Stop” transmetoi ankesat e Hamdi Topallit, banues në Laç. Ai kërkonte regjistrimin e nënës së tij Xhemile Selman Topalli, e cila...

Rama iu gjunjëzua kryeministrit të Luksenburgut. Pas këtij gjesti, të dy palët u panë duke…

I njohur për “One-man show”, shkruan TPZ, kryeministri Edi Rama, që është mikpritës i 29 liderëve evropianë, bëri një gjest të pazakontë, duke u...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...