Nis “Zemër Luana”, Marina shoqëron Luanën drejt skenës duke i mbajtur fustanin (VIDEO)

Sapo ka nisur “Zemër Luana” në TV Klan, programi që rikthen Luana Vjollcën pranë teleshikuesve.

 

E veshur pink dhe shumë seksi si gjithmonë Luana është shoqëruar drejt skenës nga motra e saj, Marina Vjollca, e cila padyshim ishte aty për të ndihmuar motrën.

 

Ne linkin me poshte mund te shihni videon…

FullSizeRender-61

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...